• شروع داستان ما
  حِسِ خُوبِ یه عالمه رویداد خاص + 1 رویداد خاص شمــا

  درباره ایران فا

  داستان ما از یک اتفاق ساده شروع شد.

  یک تئاتر با صندلی های خالی ...

  نمایشگاهی با تابلوهایی منتظر ...

  نشستی بدون همراه ...

 • و اما بعد...

  ایران فا و گذر در رویدادهای ایران

  ما اهل اصفهان هستیم. در سال 92 با تمام دغدغه‌های بالا برای اطلاع رسانی رویدادهای شهرمون در شبکه‌های مجازی فعالیت خود را شروع کردیم و بعد از آشکار شدن رویدادهای پنهان اصفهان به این فکر افتادیم پایگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنیم.

  اصفهان فا (isfahanfa.ir) که عنوان اون یهویی به ذهنمون رسید یک استارتاپ هست، یک پروژه کاملا غیرانتفاعی که با هزینه شخصی جمعی از دغدغه‌مندان فرهنگ و هنر در اصفهان راه اندازی شد تا برنامه‌ها و رویدادهایی که ارزش بیشتری برای دیده شدن دارند را اطلاع رسانی کنه.

  امروز اصفهان فا با اطلاع رسانی بیش از 2000 رویداد در سطح شهر اصفهان مفتخر است اعلام نماید به صورت 24 ساعته در پی اطلاع رسانی حرفه‌ای، امانت‌دارانه و مبری از تجاری‌‌سازی در شهر اصفهان است. اما شور جوانی ما و تجاربی که کسب کردیم باعث شد تصمیم بگیریم که از اصفهان فا به سمت ایران فا کوچ کنیم... به احترام مخاطبینمون دامنه iranfa.ir رو که قبلا ثب شده بود با هزینه قابل ملاحظه ایی خریداری کردیم تا مخاطبینمون در سراسر ایران عزیز بتونن به رویدادهای فرهنگی هنری ایران دسترسی پیدا کنند.

  و تصمیم گرفتیم ایرن فا در چند سال آینده تبدیل بشه به "گذرگاه رویدادهای فرهنگی هنری ایران" یعنی بتونیم تمام رویدادها را بر اساس شهرهای ایران پوشش بدیم...

 • یه عالمه حس خوب...

  مزیت ارتباط با ایران فا

  1- انتشار رویدادها در سایت ایران فا و قرار گرفتن در موتورهای جست و جوگر

  2- انتشار رویدادها در کانال تلگرام ایران فا

  3- انتشار رویدادها در اینستاگرام ایران فا

  4- ارسال خبر رویداد به خبرگزاری های رسمی و روزنامه های رسمی در ایران

  5- ارسال پیام کوتاه رویداد به صورت هدف مند به شهروندان

 • بزرگان و دوستان

  حامیان ایران فا

  شما هم حامی ما در ایران فا باشید. حامی بودن به منزله کمک مادی نیست، شما می توانید با حمایت از ما به رشد ایران فا کمک کنید، لینک آن را در وب سایتتان قرار دهید تا بیشتر دیده شود. امید است بتوانیم تا آخر به رسالت خود پایبند باشیم.


  همکارانی که به ایران فا همیشه لطف دارند
 • اساس کار و بنیاد

  ایران فا توسط چه کسانی اداره میشه؟

  ایران فا توسط محمد رضا آذین ، علی شاهکوچکی و وحید عالم و تعدادی شهروند خبرنگار اداره میشه. افرادی که مهم‌ترین دغدغه اشون فرهنگ و هنر این مرز و بوم هست.

  محمد رضا کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی هست و سال هاست در حوزه‌های فرهنگی و هنری فعالیت های داوطلبانه زیادی میکنه. اصفهان فا محصول ذهن محمدرضاست تا جایی که تبدیل شد به یکی از اعضای خانواده اش، بزرگش کرد، ارتقاء‌اش داد تا امروز که شده ایران فا. محمد رضا عاشق کسب و کارهای اینترنتی البته از نوع فرهنگی، هنری است. مدرس بازاریابی دیجیتال، چند سالی هم هست مدیریت روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان رو بعهده داره. این روزها هم میتونید اون رو توی کافه اش یعنی شیرین شو ببینید.

  علی کارشناسی کامپیوتر خونده و از میانه راه با محمد رضا همراه شد تا سایت از لحاظ فنی ارتقا پیدا کنه، دست به کد شد و ماحصل کارش همین سایتی هست که مشاهده میکنید. خلاق و ایده پرداز تا جایی که هر روز یک امکان جدید و مرتبط به سایت اضافه میکنه مثل بن فا و .... علی متخصص در سئو هست و سال هاست به مجموعه های بزرگ مشاوره میده. دیگه از سایت هایی که طراحی کرده صحبت نمیکنیم.

  وحید جامعه شناسی خونده و چندسالی هست در زمینه تولید محتوا و خبر فعالیت میکنه. وحید صدای خوبی داره و در کنار فعالیت هایی که در ایران فا انجام میده به صورت حرفه ایی در زمینه فن بیان و گویندگی هم فعالیت میکنه و قرار هست فایل هایی شنیدنی با صدای وحید به زودی در ایران فا گذاشته بشه.


  محمد رضا آذین

  مدیر سایت


  علی شاه کوچکی

  مدیر فنی

 • فعالیتی بی مرز

  ما در ایران فا چه کار می‌کنیم؟

  معرفی رویداد‌های فرهنگی، اجتماعی و هنری در سرتاسر ایران

  معرفی مراکز، موسسات، شرکت‌ها و نهادهای فرهنگی، هنری در سرتاسر ایران

  معرفی گالری‌ها، نگارخانه‌ها در سرتاسر ایران

  معرفی فرهیختگان ایران عزیز به همراه معرفی آثار آن‌ها در وب سایت

  برگزاری 0 تا 100 رویدادهای فرهنگی هنری

  فراهم کردن مکان برای رویدادهای فرهنگی هنری در سرتاسر ایران

  پوشش زنده صوتی و تصویری رویدادهای فرهنگی هنری در سرتاسر ایران

  پوشش رسانه ایی رویدادهای فرهنگی هنری به صورت جامع و حرفه ایی

  ایجاد واقعیت افزوده متناسب با محتوای مورد نیاز

  تولید مستند و تیزرهای تبلیغاتی ویژه مراکز، موسسات، شرکت‌ها و نهادهای فرهنگی، هنری

  اعطای پنل پیامک صوتی و متنی جهت ارسال رویدادهای فرهنگی هنری به فرهیختگان


  http://iranfa.ir

لوگواینماد ایران فا لوگو ساماندهی ایران فا اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی