Loading...

کارگاه آموزشی جادوی خود رهبری

زمان : از ۱۸ فروردین الی ۱۲ مرداد ساعت ۰۹:۰۰ تا ۱۹:۰۰ (اتمام زمان رویداد)

مکان : فارس، شيراز، شهر جهرم - بلوار معلم - ساختمان پارسه روره ی آنلاین هم بسته به استقبال در سرویس زوم و یا سرویس اسکای روم صورت میگیرد. بلیط با آموزش رایگان نیز تعریف شده.


دوره هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری قابل نام نویسی است و در نوع حضوری، محل دقیق برگزاری دوره بسته به استقبال شرکت کنندگان در استان فارس در یکی از شهرهای شیراز یا جهرم انتخاب، تعیین و به ثبت نام کنندگان اطلاع داده خواهد شد.

بلیط های این دوره در زیر تعریف شده اند:

1 - دوره های عادی (آنلاین یا حضوری) که هزینه های آن با نگاه آموزشی و تجاری و به صورت کامل تعیین شده و به صورت معمول بارها برگزار شده و می شود.

2 - دوره های پویش (آنلاین و حضوری) کهدر قالب پویش دنیای بهتر شما صرفا همه یا بخشی از هزینه های ثابت را می پردازید و دیگر هزینه ها برای شما رایگان و توسط حامیان پویش تامین می شود. 

توجه: پویش دنیای بهتر پویشی برای کمک به آموزش رایگان یا ارزان به افراد به ویژه افراد ناتوان یا کم توان مالی، برای بالا بردن کیفیت زندگی خودشان و جامعه است و برای شرکت در رویدادهایی که در قالب پویش دنیای بهتر برگزار می گردد شما فقط همه یا بخشی از هزینه های ثابت رویداد را پرداخت می نمایید و با حمایت حامیان پویش، هزینه های دیگری چون هزینه ی آموزش، هزینه ی تبلیغات، هزینه و سهم برگزار کننده، هزینه ی دستمزد مربی دوره، هزینه ی برگزاری، هزینه ی مجوزها و... برای شما کاملا یا نسبتا رایگان است و هزینه ی ارائه ی گواهینامه ی بین المللی شرکت در دوره نیز درصورتی دریافت می شود که هریک از هنرآموزان متقاضی دریافت آن گواهی باشند.

خود رهبری چیست؟
خود رهبری یا رهبری خود، فرایندی است که در آن، فرد با به‌کـارگیری راهبردهای شناختی و رفتاری، به‌درستی برروی خود تأثیر گذاشته و پندار، گفتار، کردار و رفتار خود را کاملاً در مسیر و در راستای هدف دلخواه خود هدایت و کنترل می‌نماید.
خودرهبری هنر و فرایندی است که هرکسی که باشید به آن نیاز دارید؛ حتی اگر موفق ترین انسان روی زمین باشید.
خودرهبری یک فن است که به سه بخش عمده تقسیم می شود.
نخست: فن کسب کامیابی و موفقیت؛
دوم: فن حفظ کامیابی و موفقیت؛
و سوم: فن توسعه ی کامیابی و موفقیت.
از این روی حتی سیاست و تجارت نیز که سه فن بالا را به ترتیب درموضوع قدرت و ثروت دارند از زیرشاخه های خودرهبری به حساب می آیند.
حتی معنویات نیز همینطور، که به ترتیب کسب، حفظ و توسعه ی معنویت را دربر می گیرد؛
ولی فرد خود رهبر، فردی است که توانمندی این را دارد تا همه ی این فنون و مهارت ها را باهم درقالب یک قانون بنیادین در خود داشته باشد و به زبان ساده، خودش بتواند تبدیل به آن کسی شود که همیشه آرزو داشته و در ابتدا گام در شاهراه کامیابی بگذارد و همیشه نیز در آن شاهراه گام بردارد.
پس، تفاوتی ندارد که شما چه کسی هستید و در چه جایگاهی قرار دارید و فرقی ندارد که از جایگاهی که هستید رضایت دارید یا خیر؛ چون

الف – اگر آن کسی نیستید که دوستش داشته باشید، خودرهبری نیاز دارید تا به آنی برسید که دوست دارید،
ب – اگر موفق شدید به آنچه می خواهید برسید، پس برای حفظ آن نیاز به خودرهبری دارید؛
و ج – اگر جایگاهتان را تثبیت کرده اید، باز برای توسعه ی آن نیاز به خودرهبری دارید.
حال این جایگاه مورد نظر چه مادی باشد، چه معنوی، چه روحی و یا جسمانی و یا حتی عاطفی و… و یا بخشی یا همه ی این ها باهم، هیچ فرقی نمی کند.

هرکسی، هرجایی، در هر شرایطی و یا در هر موقعیتی که هستید، در ابتدا باید این را خوب درک کنید که:
هشتاد درصد هر رویدادی، عامل درونی قابل تغییر، قابل هدایت، یا قابل کنترل دارد؛ و بدانید که جامعه پر است از ورشکست شدگان مالی، احساسی، روحی، روانی، خانوادگی و حتی اخلاقی و شخصیتی که روزگاری در اوج بوده‌اند و اینک سقوط کرده و به سلول تاریک تنهایی و شکست خزیده‌ و هرگز بر نخواسته‌اند.

پس اگر جزو این گروه هستید، یا اگر درحال سقوط هستید و یا حتی اگر در اوج به سر می برید و می خواهید همچنان اوج بگیرید، نیاز به مهارت و شخصیت مناسب، درست و کاملی دارید که با تکیه بر آن بتوانید با خود رهبری، به اهداف، خواسته ها و حتی به آرزوهایتان در هر زمینه ای برسید.

این دوره که قابلیت آن را دارد تا به‌عنوان یک دوره‌ی مستقل و کامل نیز معرفی گردد، برای این طراحی‌شده تا شخصیت و اندیشه‌ی شمارا آن‌چنان دگرگون نماید تا خودتان بتوانید آن‌کسی باشید که همیشه آرزو داشتید و گام در شاهراه کامیابی و دنیای بهتر بگذارید.
شخصیت و اندیشه‌ای که دارای شناخت، آگاهی، توان تحلیل درست، دارای برنامه و هدف، توان تشخیص نشانه‌ها، دارای انگیزه‌ای فراوان، توان گرفتن تصمیمات درست و مناسب با داشته‌ها و شرایط، روحیه‌ی معنوی، ارتباط با خداوندِ همه، توانایی ارتباط با درون و... است و دارنده‌ی آن، می‌تواند به خود رهبری رسیده و گام در شاهراه کامیابی و کمال بگذارد.

 

نام نویسی در این دوره بسته به امکان و انتخاب شما به دو صورت حضوری (در استان فارس و در یکی از شهرهای شیراز و یا جهرم) و به روش آموزش از راه دور (آنلاین) برگزار خواهد شد که در هر دو روش برگزاری ارتباط به صورت تعاملی و چهره به چهره خواهد بود.

دوره ی آنلاین مناسب افرادی است که امکان حضور در دوره را به صورت فیزیکی در محلی که تعیین شده دارند و دوره ی حضوری برای کسانی است که از سراسر ایران یا حتی جهان، قصد گذراندن این دوره را دارند ولی امکان حضور فیزیکی برای آن ها مقدور نیست.

دوره ی حضوری و آنلاین کاملا از هم جدا و به صورت مستقل برگزار خواهد شد و همزمان نیست.


تلفن همراه :
کلمات کلیدی :

شماهم دعوتید :
  امتیاز : ۰ از ۵ - ۰ نفر
   تبلیغات +
   اصفهان امروزفرهنگ و هنرIranFa Ads
   پیشنهاد ویژه +
   جشنواره عکاسی ۶ ساعت ۶ عکس
   رویداد خودت رو رایگان بســاز!
   لوگواینماد ایران فالوگو ساماندهی ایران فالوگو وزارت فرهنگ و ارشادلوگو جشنواره وب و موبایلپلیس فتا